Σχεδιαστές » B » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Funtastic Sweet Fruits for Girls Benetton για γυναίκες

Funtastic Sweet Fruits for Girls Benetton για γυναίκες

Funtastic Sweet Fruits for Girls από Benetton είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Funtastic Sweet Fruits for Girls κυκλοφόρησε το έτος 2000. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Richard Herpin. Το άρωμα περιέχει Φραγκοστάφυλλο, Μόσχος και λεμόνι.

Φραγκοστάφυλλο Μόσχος λεμόνι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Funtastic Sweet Fruits for Girls by Benetton.

Funtastic Sweet Fruits for Girls Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Benetton Funtastic Sweet Fruits for Girls fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Benetton Funtastic Sweet Fruits for Girls, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Funtastic Sweet Fruits for Girls by Benetton. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Funtastic Sweet Fruits for Girls by Benetton αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy My Givenchy Bruno Banani Bruno Banani Woman Nina Ricci Les Belles de Ricci Liberty Fizz Sonia Rykiel Rykiel Rose s.Oliver s.Oliver Selection for Woman Kenzo Ca Sent Beau Yves Saint Laurent Paris Roses des Bois Esteban Balade Creole Novae Plus Pearl Silver Parfums Privilege Privilege Aftelier Fig Yves Rocher Folies de Saisons L'Eau A la Bouche en Ete