Σχεδιαστές » B » Ανατολιτικο « Ομάδες

Harrods Swarovski Limited Edition Bond No 9 για γυναίκες και άνδρες

Harrods Swarovski Limited Edition Bond No 9 για γυναίκες και άνδρες

ουντ
Harrods Swarovski Limited Edition Bond No 9 για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Harrods Swarovski Limited Edition από Bond No 9 είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Harrods Swarovski Limited Edition κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Laurent Le Guernec. Το άρωμα περιέχει βετιβέρ, Κεχριμπάρι, μύρο, Ουντ, κύμινο, πιπέρι, σαφράν και τριαντάφυλλο.

βετιβέρ Κεχριμπάρι μύρο Ουντ κύμινο πιπέρι σαφράν τριαντάφυλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Harrods Swarovski Limited Edition by Bond No 9.

Harrods Swarovski Limited Edition Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bond No 9 Harrods Swarovski Limited Edition fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bond No 9 Harrods Swarovski Limited Edition, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Harrods Swarovski Limited Edition by Bond No 9. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Harrods Swarovski Limited Edition by Bond No 9 αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Moschino Moschino Rochas Byzantine Banana Republic Malachite La Maison de la Vanille Vanille Givree de Antilles Roger & Gallet Vanille Jean Desprez Bal a Versailles Laura Mercier Nuits Enchantees Ulric de Varens Varens essentiel Ambre Mysterieux Boadicea the Victorious The Exclusives Warrioress Tesori d`Oriente Hammam Damien Bash Parfum Lucifer No.3 Project D by Dannii and Tabitha Dusk