Σχεδιαστές » B » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Bottega Veneta Bottega Veneta για γυναίκες

Bottega Veneta Bottega Veneta για γυναίκες

Το έχω: 9 Το είχα : 2 Το θέλω: 8

Bottega Veneta Bottega Veneta για γυναίκες Βίντεο Bottega Veneta Bottega Veneta για γυναίκες Βίντεο
Bottega Veneta Bottega Veneta για γυναίκες Εικόνες Bottega Veneta Bottega Veneta για γυναίκες Εικόνες

Bottega Veneta από Bottega Veneta είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Bottega Veneta κυκλοφόρησε το έτος 2011. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Michel Almairac. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και ροζ πιπέρι; η μεσαία νότα είναι γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, δρυς βρύα και δέρμα.

Περγαμόντο ροζ πιπέρι

γιασεμί

πατσουλί δρυς βρύα δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bottega Veneta by Bottega Veneta.

Bottega Veneta Σχόλια Αρωμάτων

jenny.christina
jenny.christina

Το κατατάσσω στα αγαπημένα μου αρώματα. Αφού το σύστηναν μέλη στην ιστοσελίδα αυτή, το δοκίμασα. Μου λέει μια πωλήτρια που δεν ήταν για τα Bottega Veneta: "Θα δεις, αυτό δεν είναι απλά άρωμα, είναι ΤΟ άρωμα".

Την ίδια μέρα αγόρασα το σετ με κρέμα σώματος.
Από τότε το φορώ κάθε μέρα, πρώι και βράδυ. Συμφωνώ με το χαρακτηρισμό του ως "αριστοκρατικό". Είναι κρεμώδες και μου θύμισε λίγο τη σειρά Narciso. Απαλό άρωμα δέρματος, σέξι συνάμα, πολυτελές, σοφιστικέ. Κατά το στέγνωμά του και με το πέρασμα της ώρας εξελίσσεται υπέροχα. Φοριέται κυρίως για τις κρύες μέρες νομίζω, αλλά θα το συνεχίσω και στην Άνοιξη. Στο χώρο εργασίας μου, αναρωτιόντουσαν ποια φοράει το άρωμα αυτό μέχρι που κατάλαβαν πως ήμουν εγώ και ρωτούσαν λεπτομέρειες. Όσο για το μπουκαλάκι με το δερματάκι,πολύ μου άρεσε. Θα δοκιμάσω και τις υπόλοιπες εκδόσεις, αλλά μου αρέσει τόσο πολύ το συγεκριμένο που θα ήθελα να έβγαινε το ίδιο σε κάτι πιο "intense". Με τη σειρά μου, το συστήνω και εγώ!

Feb
2017
cinnabar
cinnabar

MA TI ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ !!!!Σημερα το δοκιμασα για πρωτη φορα και εχω να πω οτι ειναι τοσο διαφορετικο απο οτι γνωριζα ως τωρα!Ενα αποπλανητικο μυστηριωδες αρωμα,με εντονο το δερμα και το πατσουλι.Σιγουρα θα το αγορασω,με κερδισε εκατο τις εκατο!

Sep
2016
Aggeliki
Aggeliki

Με μια λέξη θα το χαρακτήριζα " Αριστοκρατικό"
Έχει μια απαλή φρεσκάδα πού με τον χρόνο γίνεται όλο πιό πουδρέ .Ελαφρά κρεμώδες και πιπεράτο.
Το γιασεμί ολοκληρώνει το πατσουλί και τα βρύα.
Εδώ η νότα του δέρματος δεν με ενοχλεί καθόλου αντιθέτως ,το κάνει πολυτελές, πολύ φίνο και ερωτικό !!
Υπέροχο Chypre άρωμα με καλή αντοχή, είναι κατάλληλο για πολλές περιπτώσεις.
Το μπουκάλι είναι σε απόλυτη αρμονία με την αριστοκρατική λιτότητα του...
Αγαπημένο μου!!

Aug
2016
sofiakoul
sofiakoul

Υ-Π-Ε-Ρ-Ο-Χ-Ο

Jul
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bottega Veneta Bottega Veneta fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bottega Veneta Bottega Veneta, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bottega Veneta by Bottega Veneta. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bottega Veneta by Bottega Veneta αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

beauty at ebay
Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Prada Infusion d'Iris Clinique Aromatics Elixir Hermes Eau des Merveilles Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Narciso Rodriguez Narciso Givenchy Ange ou Demon Guerlain Shalimar Guerlain L'Heure Bleue Hermes 24 Faubourg Hermes L’Ambre des Merveilles Michael Kors Michael Nina Ricci L'Air du Temps Chanel Coco Eau de Parfum Guerlain Eau de Shalimar Guerlain Shalimar Souffle de Parfum Gres Cabotine Mugler Angel Hermes Kelly Caleche Eau de Parfum Ralph Lauren Ralph Lauren Blue Moschino Moschino