Σχεδιαστές » B » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Black Fleece Brooks Brothers για άνδρες

Black Fleece Brooks Brothers για άνδρες

Black Fleece Brooks Brothers για άνδρες Εικόνες

Black Fleece από Brooks Brothers είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Black Fleece κυκλοφόρησε το έτος 1950. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Vincent Schaller. Οι νότες κορυφής είναι Εσπεριδοειδή και καρυκεύματα; οι μεσαίες νότες είναι Γεράνι και Παλλισανδρος; οι νότες της βάσης είναι βετιβέρ, πατσουλί και θυμίαμα.

Εσπεριδοειδή καρυκεύματα

Γεράνι Παλλισανδρος

βετιβέρ πατσουλί θυμίαμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Black Fleece by Brooks Brothers.

Black Fleece Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Brooks Brothers Black Fleece fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Brooks Brothers Black Fleece, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Black Fleece by Brooks Brothers. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Black Fleece by Brooks Brothers αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Diesel Diesel Green Masculine Hugo Boss Boss In Motion Blue Cartier Eau de Cartier Concentree Edition Limitee Police Freedom Shaik Chic Shaik No 70 Guerlain Brume d'Automne Mark Buxton Nameless Avon Just Play for Him Tonino Lamborghini Esplosivo Avon Avon Jet Homme Creed Windsor Calvin Klein Eternity Summer for Men 2010