Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Cacharel Pour Homme Cacharel για άνδρες

Cacharel Pour Homme Cacharel για άνδρες

Το έχω: 6 Το είχα : 4 Το άρωμα υπογραφής μου: 1

Cacharel Pour Homme Cacharel για άνδρες Εικόνες

Cacharel Pour Homme από Cacharel είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Cacharel Pour Homme κυκλοφόρησε το έτος 1981. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Gerard Goupy. Οι νότες κορυφής είναι μοσχοκάρυδο, Λεβάντα, φασκόμηλο και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Κυκλάμινο, Γαρύφαλλο, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, κρίνο της κοιλάδας και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι έλατο, Κεχριμπάρι, σανδαλόξυλο, Μόσχος, βρύα δριός, Κέδρος και Βέτιβερ.

μοσχοκάρυδο Λεβάντα φασκόμηλο Περγαμόντο

Κυκλάμινο Γαρύφαλλο γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ κρίνο της κοιλάδας Γεράνι

έλατο Κεχριμπάρι σανδαλόξυλο Μόσχος βρύα δριός Κέδρος Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cacharel Pour Homme by Cacharel.

Cacharel Pour Homme Σχόλια Αρωμάτων

Zis1990
Zis1990

Περήφανο και αψύ άρωμα σαν ένας ιωνικός κίονας σε μια πάλαι ποτέ ακμάζουσα και πολύβουη πόλη της Ιωνίας που στέκει αγέρωχος ακόμη κι όταν όλα γύρω του είναι πλέον ερείπια και θύμισες παλαιάς δόξας. Ή μάλλον καλύτερα, σαν ένας αυστηρός δωρικός κίονας που στηρίζει ακάματος τις παλαίστρες των πόλεων της Μεγάλης Ελλάδας, εκεί όπου ο Μίλων, μέσα στις κατάξερες από τις καυτές αυγουστιάτικες μέρες πέτρες και το χώμα το ανακατεμένο από ιδρώτα και αίμα, μάθαινε πως θα γίνει έξι φορές ολυμπιονίκης. Το άνοιγμα είναι τόσο ευθύ κι αντρίκιο που σε υποτάσει μονομιάς κι αυτό κατά ένα μεγάλο μέρος οφείλεται στο μοσχοκάρυδο. Κατόπιν η ξινόπικρη αυτή αίσθηση αφήνει τα σκήπτρα σε νότες λουλουδένιες σε μια απόλυτα αρμονική μετάβαση. Το ξυλώδες τμήμα βρίσκεται στο τέλος το οποίο είναι επίσης εξαίσιο.

Mar
2017
imaginos
imaginos

Χαμός είχε γίνει με αυτή την κολόνια από το 81 μέχρι και τις αρχές της δεκαετίας του 90. Το 87 μέχρι το 90 ζούσα στην Ιταλία και την φόραγαν κυριολεκτικά όλοι! Όχι άδικα. Πρόκειται για masterpiece δημιουργία. Μαγευτικό, μεθιστικό ανδρικό άρωμα μία κατηγορία μόνο του. Από τις καλύτερες ανδρικές κολόνιες ever!

Dec
2016

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Cacharel Cacharel Pour Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Cacharel Cacharel Pour Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cacharel Pour Homme by Cacharel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cacharel Pour Homme by Cacharel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Kenzo Kenzo pour Homme Dolce&Gabbana D&G Guy Laroche Fidji Aramis Aramis Yves Saint Laurent Opium Dolce&Gabbana The One Guy Laroche Drakkar Noir Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Fendi Asja Fendi Leonard Balahe Montana Montana Parfum d'Homme Cerruti 1881 Azzaro Acteur Dolce&Gabbana Sicily Tom Ford Tom Ford for Men Extreme Gucci Gucci pour Homme English Leather English Leather Paloma Picasso Tentations Revillon Turbulences Hugo Boss Hugo Dark Blue