Σχεδιαστές » C » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Noa Cacharel για γυναίκες

Noa Cacharel για γυναίκες

Το έχω: 20 Το είχα : 36 Το θέλω: 6 Το άρωμα υπογραφής μου: 2

Noa Cacharel για γυναίκες Βίντεο Noa Cacharel για γυναίκες Βίντεο
Noa Cacharel για γυναίκες Εικόνες Noa Cacharel για γυναίκες Εικόνες Noa Cacharel για γυναίκες Εικόνες Noa Cacharel για γυναίκες Εικόνες

Noa από Cacharel είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Noa κυκλοφόρησε το έτος 1998. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Cresp. Οι νότες κορυφής είναι δαμάσκηνο, νότες πρασίνου, φρέζια, ροδάκινο , παιώνια και λευκός μόσχος; οι μεσαίες νότες είναι πράσινο γρασίδι, κρίνος, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι κόλιανδρος, σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, Βανίλια, Καφές, θυμίαμα και Κέδρος.

δαμάσκηνο νότες πρασίνου φρέζια ροδάκινο παιώνια λευκός μόσχος

πράσινο γρασίδι κρίνος γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

κόλιανδρος σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Βανίλια Καφές θυμίαμα Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Noa by Cacharel.

Noa Σχόλια Αρωμάτων

PerfumeLover92
PerfumeLover92

Όμορφο,ήρεμο,ζεστό,όπως μια ζεστή μέρα δίπλα στο τζάμι του παραθύρου,νομίζω ότι μόλις το φοράω είμαι "ζεν".

Feb
despoina123
despoina123

ontoss katapluktiko.ematha oti tha katargythei....akousate kati???

perivia
perivia

Το άρωμα που το αγόρασα το 1998, το φόρεσα τουλάχιστον μια δεκαετία, και υπάρχει στη συλλογή μου και φέτος. Ήταν και είναι μοναδικό, με αναγνώριζαν από αυτό οι φίλοι μου και είναι το άρωμα από το οποίο πήρα τα περισσότερα εύσημα .... ειναι για όλες τις εποχές και για όλες τις ηλικίες πιστεύω. Να πω ότι πρώτη φορά το αγόρασα για να ενισχύσω ενα κατάστημα που είχε ανοίξει και το πήρα στα τυφλά γιατί μου άρεσε η διαφήμιση.

giannaxro
giannaxro

Πρόσφατα το απέκτησα και πραγματικά με ενθουσίασε !!! Ένα πολύ γλυκό και ζεστό άρωμα πολύ ευκολο δεν πιστευω πως υπάρχει κάποιος που να μην του αρέσει έστω και λίγο.Ιδανικό επίσης και για δωράκι .

2016
rosseta
rosseta

προσφατα το δοκιμασα και ενθουσιαστηκα μπορω να πω.. φρεσκο και απαλο.. κοιτα να δεις που δεν του εδινα ποτε καμμια σημασια λογω της παλαιοτητας του..για καλοκαιρινους μηνες μεσα στην ζεστη δεν θα σου φερει ποτε δυσφορια υποθετω..

Sep
2015
Gerry
Gerry

Ζεστό άρωμα musk,φρεζια ς και απαλου καφέ.
Δεν μυρίζουν όλες οι νότες και ειδικα το θυμίαμα.
Φοριέται ευχάριστα και δεν είναι τρανταχτό.

Jun
2015
Zazie
Zazie

Δεν το χορταίνω! Όταν το μυρίζω μου έρχονται στο μυαλό λέξεις όπως αθωότητα , ηρεμία, ζεστασιά .. Δεν μπορώ να το κατάταξω σε κάποια κατηγορία ή να το βαθμολογήσω. Ειναι απλά ....το Noa !!!

Mar
2014
*sophi*
*sophi*

Συμφωνώ απόλυτα με την ats. είναι ένα ζεστό άρωμα που αποπνέει ζεστασιά και ηρεμία (comfy scent)!
Επίσης οι νότες που κυριαρχούν είναι πράγματικά ο μοσχος , η βανίλια και ο καφές και το κρινο της κοιλάδας !
*έχω δυο συσκευασίες του αρώματος ...γίνεται όλο και πιο σπάνιο!

May
2013
ats.
ats.

το noa ειναι ενα αρωμα που δεν εκτιμουσα ιδιαιτερα μεχρι την στιγμη που το δοκιμασα.
πανω στο δερμα μου μεταμορφωθηκε.
το αισθανομαι φρεσκο και καθαρο αλλα πολυ θηλυκο ταυτοχρονα.
οι νοτες που κυριαρχουν κατα την γνωμη μου ειναι ο μοσχος,ο καφες και η βανιλια...πιστευω οτι ο καφες το κανει τοσο ξεχωριστο και το διαφοροποιει απο τα αλλα αρωματα της κατηγοριας του.

Υ.Γ. με λυπη πληροφορηθηκα οτι προκειται να καταργηθει...
για ποιο λογο το κανει αυτο η cacharel σε τοσο αγαπητα αρωματα???

May
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Cacharel Noa fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Cacharel Noa, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Noa by Cacharel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Noa by Cacharel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Hermes Elixir des Merveilles Lancome Hypnose Christian Dior Pure Poison Dolce&Gabbana Sicily Narciso Rodriguez Narciso Givenchy Organza Chanel Coco Noir Kenzo Kenzo Amour Versace Crystal Noir Burberry London Donna Karan Cashmere Mist Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Lolita Lempicka Lolita Lempicka Chanel Coco Eau de Parfum Yves Saint Laurent Manifesto Hermes Eau des Merveilles Bvlgari Jasmin Noir Hugo Boss Deep Red Tom Ford Black Orchid Clinique Aromatics Elixir