Σχεδιαστές » C » Δερμα « Ομάδες

CH Privée Carolina Herrera για γυναίκες

CH Privée Carolina Herrera για γυναίκες

θρούμπι
CH Privée Carolina Herrera για γυναίκες Εικόνες CH Privée Carolina Herrera για γυναίκες Εικόνες CH Privée Carolina Herrera για γυναίκες Εικόνες CH Privée Carolina Herrera για γυναίκες Εικόνες

CH Privée από Carolina Herrera είναι ένα Δερμα άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. CH Privée κυκλοφόρησε το έτος 2017. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Dominique Ropion. Το άρωμα περιέχει Oσμανθός, Χαβιάρι, πατσουλί, Βανίλια και δέρμα.

Oσμανθός Χαβιάρι πατσουλί Βανίλια δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about CH Privée by Carolina Herrera.

CH Privée Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Carolina Herrera CH Privée fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Carolina Herrera CH Privée, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει CH Privée by Carolina Herrera. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για CH Privée by Carolina Herrera αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Δερμα
Chanel Cuir de Russie Gres Cabochard English Leather English Leather Black Montana Montana Parfum d'Homme Pierre Cardin Enigme Esteban Cuir Pierre Balmain Jolie Madame Daniel Hechter Caractere Giorgio Beverly Hills Red for Men Pierre Guillaume Private Collection L`Oiseau de Nuit Creed Royal English Leather Canali Canali dal 1934