Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη Συπρε « Ομάδες

Το έχω: 6 Το είχα : 1 Το θέλω: 2

καπνιστό
Antaeus Chanel για άνδρες Βίντεο
Antaeus Chanel για άνδρες Εικόνες

Antaeus από Chanel είναι ένα Ξυλωδη Συπρε άρωμα για άνδρες. Antaeus κυκλοφόρησε το έτος 1981. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jacques Polge. Οι νότες κορυφής είναι κόλιανδρος, Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι, λάιμ, φασκόμηλο και μύρο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Θυμάρι, τριαντάφυλλο και Βασιλικός; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο Γαλλίας, πατσουλί, βρύα δριός και Καστορέουμ.

κόλιανδρος Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι λάιμ φασκόμηλο μύρο

γιασεμί Θυμάρι τριαντάφυλλο Βασιλικός

λάβδανο Γαλλίας πατσουλί βρύα δριός Καστορέουμ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Antaeus by Chanel.

Antaeus Σχόλια Αρωμάτων

Boheme_Maras
Boheme_Maras

Εμπειρία από αντρικα αρώματα έχω λιγοστη.
Θες έτυχε θες από επιλογή τα προσπερνουσα. Σαν βόμβα έσκασε μπροστά μου το antaeus και εκεί σταμάτησαν για λίγο τα πάντα.
Ένα από τα πιο ωραία αντρικα αρώματα που εχω μυρίσει ποτέ.
Σκοτεινό, μυστηριώδες και αδάμαστο σαν ένα μαύρο άλογο που το μόνο που σου επιτρέπει είναι να κοιτάξεις για λιγο την άγρια ομορφιά του. Όχι δεν το πλησιάζεις.
Κατηγορία από μόνο του .
Ένα άρωμα βασιλιας που το χαρέμι του αποτελείτε από τις κλεμενες καρδιές θρυλικών αρωμάτων όπως Aromatics elixir, mitsouko, Aramis, Cabochard.
Καθόλου εύκολο αλλά αξίζει σίγουρα τον κόπο να του δώσεις μια ευκαιρία.
5 αστέρια από εμένα...η μήπως 500000;;

Jan
2017
nickr
nickr

Αντέους:ένα άρωμα έντονο ,αρρενωπό ,αισθηασιακό ,λίγο άνιμαλ και με διάρκεια. Βρίσκεται μέσα σε ένα σκοτεινό και μυστηριώδες μπουκάλι.Ένα αρωμα ανδροπρεπές(ο Ανταίος ήταν γίγαντας)που αντιπροσωπεύει άξια την εποχή που βγήκε. θεωρώ ότι είναι το καλύτερο αντρικό Σανέλ και μετά έρχεται το Εγκόϊστ. Στους νέους 20 και κάτι δεν ξέρω κατά πόσο θα αρέσει.

Nov
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chanel Antaeus fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chanel Antaeus, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Antaeus by Chanel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Antaeus by Chanel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Hermes Elixir des Merveilles Aramis Aramis Lalique Encre Noire Hermes Eau des Merveilles Yves Saint Laurent Rive Gauche Paco Rabanne 1 Million Clinique Aromatics Elixir Paloma Picasso Paloma Picasso Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Dolce&Gabbana Sicily Ralph Lauren Polo Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Chanel Coco Eau de Parfum Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Tom Ford Tom Ford for Men Extreme Chanel Egoiste Dolce&Gabbana D&G Estée Lauder Knowing Dolce&Gabbana The One Yves Saint Laurent Body Kouros