Σχεδιαστές » C » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Madness Chopard για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1 Το θέλω: 1

απαλό πικάντικο
Madness Chopard για γυναίκες Εικόνες

Madness από Chopard είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Madness κυκλοφόρησε το έτος 2001. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christine Nagel. Οι νότες κορυφής είναι ροζ πιπέρι, ροζ λίτσι και κουμ κουάτ; οι μεσαίες νότες είναι ιβίσκος και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Παλλισανδρος, νότες ξύλων και Aνθός Βαμβακιού.

ροζ πιπέρι ροζ λίτσι κουμ κουάτ

ιβίσκος τριαντάφυλλο

Παλλισανδρος νότες  ξύλων Aνθός Βαμβακιού

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Madness by Chopard.

Madness Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chopard Madness fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chopard Madness, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Madness by Chopard. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Madness by Chopard αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Nina Ricci L'Air du Temps Geo. F. Trumper Eucris Dolce&Gabbana D&G Feminine Jil Sander Background Enrico Coveri Enrico Coveri Pour Homme Escada Escada Acte 2 Rochas Macassar Arrogance Arrogance Uomo Jacques Bogart One Man Show Gres Homme de Gres Farina Russisch Leder Brut Parfums Prestige Babe Guy Laroche Clandestine Davidoff Davidoff Azzaro Acteur Jacomo Jacomo de Jacomo Dolce&Gabbana D&G Masculine Molinard Molinard de Molinard Leonard Leonard Pour Homme Vive Maria Forbidden Fragrance Mis(s) Behave