Σχεδιαστές » C » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Dior Dior Christian Dior για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

αλδεϋδικό
κίτρινο φλόραλ
Dior Dior Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Dior Dior Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Dior Dior από Christian Dior είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Dior Dior κυκλοφόρησε το έτος 1976. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Edmond Roudnitska. Οι νότες κορυφής είναι γιασεμί, πασχαλιά και Αλδεϋδες; οι μεσαίες νότες είναι νάρκισσος και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι δρυς βρύα , νότες ξύλων και Κεχριμπάρι.

γιασεμί πασχαλιά Αλδεϋδες

νάρκισσος κρίνο της κοιλάδας

δρυς βρύα νότες ξύλων Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dior Dior by Christian Dior.

Dior Dior Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Dior Dior fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Dior Dior, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dior Dior by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dior Dior by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Clinique Clinique Happy Holiday Davidoff Echo Woman Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Tom Ford Black Violet Kate Moss Kate by Kate Moss Luxury Edition Esteban Classic Chypre Niki de Saint Phalle Niki de Saint Phalle Georges Stahl Elle d`Elissa Cacharel Noa Dream Yves de Sistelle Sanderling Jacomo Coeur de Parfum / Parfum Rare Galimard Yavana