Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Energy C Lemon Comme des Garcons για γυναίκες και άνδρες

Energy C Lemon Comme des Garcons για γυναίκες και άνδρες

Energy C Lemon Comme des Garcons για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Energy C Lemon Comme des Garcons για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Energy C Lemon από Comme des Garcons είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Energy C Lemon κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, λεμόνι και Kίτρο; οι μεσαίες νότες είναι Κάρδαμο, Αγγελική και θυμίαμα; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ και Μόσχος.

Περγαμόντο λεμόνι Kίτρο

Κάρδαμο Αγγελική θυμίαμα

Βέτιβερ Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Energy C Lemon by Comme des Garcons.

Energy C Lemon Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Comme des Garcons Energy C Lemon fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Comme des Garcons Energy C Lemon, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Energy C Lemon by Comme des Garcons. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Energy C Lemon by Comme des Garcons αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Annick Goutal Eau d'Hadrien Issey Miyake L'Eau d'Issey Summer 2007 Homme Mugler Innocent Illusion Comme des Garcons Comme des Garcons Play Clive Christian 1872 Men Fresh Citron de Vigne Amouage Arcus Guerlain Aroma Allegoria Aromaparfum Vitalising Molinard Orange Cannelle Ayala Moriel Sabotage DSH Perfumes Menthe Moderne Intelligent Nutrients Awaken