Σχεδιαστές » D E » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Quinacridone Violet DSH Perfumes για γυναίκες

Quinacridone Violet DSH Perfumes για γυναίκες

απαλό πικάντικο

Quinacridone Violet από DSH Perfumes είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Dawn Spencer Hurwitz. Οι νότες κορυφής είναι λάιμ, δαμάσκηνο και πεπόνι; οι μεσαίες νότες είναι Aγλαϊα, νερόλι, Oσμανθός, γλυκομπίζελο και φύλλο βιολέτας; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος της Βιρτζίνιας, κασσία, θυμίαμα και Μόσχος.

λάιμ δαμάσκηνο πεπόνι

Aγλαϊα νερόλι Oσμανθός γλυκομπίζελο φύλλο βιολέτας

Κέδρος της Βιρτζίνιας κασσία θυμίαμα Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Quinacridone Violet by DSH Perfumes.

Quinacridone Violet Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με DSH Perfumes Quinacridone Violet fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με DSH Perfumes Quinacridone Violet, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Quinacridone Violet by DSH Perfumes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Quinacridone Violet by DSH Perfumes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

beauty at ebay
Giorgio Armani Armani Code Sheer Alexander McQueen My Queen Shaik Opulent Shaik Classic No 33 Kenzo Flower by Kenzo Summer 2008 Emanuel Ungaro Desnuda Al Haramain Perfumes Marwah Tova Beverly Hills Ambre D`Oro Prince Matchabelli Ginger Lotus Madeleine Vionnet Madeleine Vionnet Ulric de Varens Mini Varens 08 Lee Cooper Originals Ladies Arrogance Arrogance Les Perfumes Heliotrophine