Σχεδιαστές » D E » Ξυλωδη Υδατινο « Ομάδες

She Wood DSQUARED² για γυναίκες

She Wood DSQUARED² για γυναίκες

Το έχω: 5 Το είχα : 6 Το θέλω: 2

She Wood DSQUARED² για γυναίκες Εικόνες She Wood DSQUARED² για γυναίκες Εικόνες She Wood DSQUARED² για γυναίκες Εικόνες She Wood DSQUARED² για γυναίκες Εικόνες

She Wood από DSQUARED² είναι ένα Ξυλωδη Υδατινο άρωμα για γυναίκες. She Wood κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Daphne Bugey. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι, γιασεμί και νερόλι; οι μεσαίες νότες είναι Βιολέτα, ηλιοτρόπιο και Μόσχος; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Κέδρος και Κεχριμπάρι.

λεμόνι γιασεμί νερόλι

Βιολέτα ηλιοτρόπιο Μόσχος

Βέτιβερ Κέδρος Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about She Wood by DSQUARED².

She Wood Σχόλια Αρωμάτων

derkargy
derkargy

Δεν είναι δα και τόσο κακό άρωμα.Κατά την ταπεινή μου γνώμη,δεν είναι κάτι που σου προκαλεί ιδιαίτερη εντύπωση.
Το potion for women του ίδιου οίκου είναι μακράν καλύτερο.
Το she wood-αμυδρά- θυμίζει το Balenciaga,μόνο ότι το δεύτερο είναι πιο πουδρέ και ντελικάτο.

Jan
2017
psipsinaslife
psipsinaslife

Οτι πιο άθλιο εχω δοκιμάσει ποτε μου . Πραγματικά !! Στην αρχη το μύρισα στο μπουκάλι και έφριξα ! Λεω απλα θα αλλοιώνεται η μυρωδιά του , ας το ρίξω πανω μου . Τεράστιο λάθος !! Ευτυχώς που δεν κρατάει πολυ ! Δεν κατάλαβα ποτε μου με ποια λογική κυκλοφορούν τέτοια άρωματα .

Jan
2017
Alepoudaki
Alepoudaki

Πάνω μου μυρίζει ακριβώς σαν ένα δωμάτιο που μόλις το μπογιάτισαν..Μυρίζει πολύ άσχημα....Και όντως η διάρκεια του δεν είναι καθόλου καλή..

Sep
2015
dark_rose
dark_rose

καλο αρωμα, φρεσκο, δροσερο, υδατινο, αλλα διαρκει πολυ λιγο στο δερμα μου και χωρις καποια ιδιαιτερη αλλαγη. το πρωτο 15' μπορει να καταλαβει κανεις οτι φοραω αρωμα, μετα κανεις δεν μπορει να το καταλαβει.

Aug
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με DSQUARED² She Wood fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με DSQUARED² She Wood, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει She Wood by DSQUARED². Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για She Wood by DSQUARED² αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Cacharel Noa Givenchy Organza Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Kenzo Kenzo Amour Lancome Hypnose Oscar de la Renta Esprit d’Oscar Bvlgari Aqva Divina Jennifer Lopez Miami Glow Versace Blonde Jean Paul Gaultier Classique Tom Ford Violet Blonde Bottega Veneta Bottega Veneta Hermes Elixir des Merveilles Hermes Eau des Merveilles Yves Saint Laurent Cinema Hermes Eau Claire des Merveilles Serge Lutens Miel De Bois Etat Libre d`Orange Jasmin et Cigarette Agent Provocateur Strip Guerlain Guerlain Aqua Allegoria Lys Soleia