Σχεδιαστές » D E » Λουλουδενιο « Ομάδες

Chantilly Eau de Vie Dana για γυναίκες

Chantilly Eau de Vie Dana για γυναίκες

Chantilly Eau de Vie Dana για γυναίκες Εικόνες Chantilly Eau de Vie Dana για γυναίκες Εικόνες

Chantilly Eau de Vie από Dana είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Chantilly Eau de Vie κυκλοφόρησε το έτος 2015. Οι νότες κορυφής είναι αχλάδι και κασσία; οι μεσαίες νότες είναι πλουμέρια(φρατζιπάνι), γαρδένια και γιασεμί σαμπακ; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια Μαδαγασκάρης, σανδαλόξυλο και Κεχριμπάρι.

αχλάδι κασσία

πλουμέρια(φρατζιπάνι) γαρδένια γιασεμί σαμπακ

Βανίλια Μαδαγασκάρης σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Chantilly Eau de Vie by Dana.

Chantilly Eau de Vie Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Dana Chantilly Eau de Vie fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Dana Chantilly Eau de Vie, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Chantilly Eau de Vie by Dana. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Chantilly Eau de Vie by Dana αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Mugler Alien Eau Luminescente Luciano Soprani Luciano Soprani Donna Guerlain Un Air de Samsara La Collina Toscana La Collina Toscana Oblivion Absinth Yves Saint Laurent Paris Eau de Printemps Arrogance Arrogance pour Femme Kate Moss Kate Summer Time Yardley Heritage Collection: Hyacinth Stella McCartney Sheer Stella 2010 Fragonard Mimosa Henri Bendel Rare Mimosa Marilyn Miglin Four White Flowers