Σχεδιαστές » D E » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

DKNY Donna Karan για γυναίκες

DKNY Donna Karan για γυναίκες

Το έχω: 6 Το είχα : 11 Το άρωμα υπογραφής μου: 1

DKNY Donna Karan για γυναίκες Βίντεο

DKNY από Donna Karan είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. DKNY κυκλοφόρησε το έτος 1999. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , Βερίκοκο, φύλλο ντοματιάς και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι κιτρινος νάρκισσος, φύλλα φραγκοσταφυλλιάς, ορχιδέα, γιασεμί, νούφαρο, κίτρινο νούφαρο, ηλιοτρόπιο, Υλάνγκ Υλάνγκ και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, πατσουλί, Σημύδα και καστόρι ,σουέτ.

πορτοκάλι Βερίκοκο φύλλο ντοματιάς Μανταριν ορανζ

κιτρινος νάρκισσος φύλλα φραγκοσταφυλλιάς ορχιδέα γιασεμί νούφαρο κίτρινο νούφαρο ηλιοτρόπιο Υλάνγκ Υλάνγκ τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι πατσουλί Σημύδα καστόρι ,σουέτ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about DKNY by Donna Karan.

DKNY Σχόλια Αρωμάτων

VanityRoom
VanityRoom

Για μένα είναι το άρωμα της άνοιξης του καλοκαιριού .!!!! Υπέροχο έντονο και ξεχωριστό με μεγάλη διάρκεια .!!!!

Jan
2017

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Donna Karan DKNY fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Donna Karan DKNY, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει DKNY by Donna Karan. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για DKNY by Donna Karan αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Chloe L`Eau de Chloe Hermes Elixir des Merveilles Tom Ford Black Orchid Jimmy Choo Jimmy Choo Prada Prada (Amber) Chopard Wish Christian Dior Dune Chanel Coco Noir Chloe Chloe Eau de Parfum Lancome Poeme Calvin Klein Eternity Summer 2008 Dolce&Gabbana Sicily Trussardi Donna Trussardi Stila Creme Bouquet Estée Lauder Intuition Guerlain L'Instant de Guerlain Eau de Toilette Estée Lauder Tuscany Per Donna Shiseido Feminite du Bois Christian Dior Miss Dior Eau De Toilette Lolita Lempicka Lolita Lempicka Le Premier Parfum