Σχεδιαστές » D E » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

5th Avenue NYC Uptown Elizabeth Arden για γυναίκες

5th Avenue NYC Uptown Elizabeth Arden για γυναίκες

5th Avenue NYC Uptown Elizabeth Arden για γυναίκες Εικόνες

5th Avenue NYC Uptown από Elizabeth Arden είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. 5th Avenue NYC Uptown κυκλοφόρησε το έτος 2017. Οι νότες κορυφής είναι ροζ πιπέρι, Λευκό κρασί και Πετιτ γκρέιν; οι μεσαίες νότες είναι Κυκλάμινο, Γιαπωνέζικος Ανθος Κερασιάς, μανόλια και κισσός; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, σπόρος Τόνκα, σανδαλόξυλο και Μόσχος.

ροζ πιπέρι Λευκό κρασί Πετιτ γκρέιν

Κυκλάμινο Γιαπωνέζικος Ανθος Κερασιάς μανόλια κισσός

Βανίλια σπόρος Τόνκα σανδαλόξυλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about 5th Avenue NYC Uptown by Elizabeth Arden.

5th Avenue NYC Uptown Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Elizabeth Arden 5th Avenue NYC Uptown fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Elizabeth Arden 5th Avenue NYC Uptown, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει 5th Avenue NYC Uptown by Elizabeth Arden. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για 5th Avenue NYC Uptown by Elizabeth Arden αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Oscar de la Renta Oscar Gold La Bouquetiere Desir Absolu Oriflame Volare Wisteria Salvatore Ferragamo Parfum Subtil Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Iced Max Mara Kashmina Touch Acqua di Parma Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speciale 2008 Banana Republic Alabaster Lancome Aroma Calm Rasasi Abeer Borsari Bouquet di Violette NANADEBARY Classic Pink