Σχεδιαστές » D E » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Passion for Men Elizabeth Taylor για άνδρες

Passion for Men Elizabeth Taylor για άνδρες

Passion for Men από Elizabeth Taylor είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Passion for Men κυκλοφόρησε το έτος 1989. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , Νότες φρούτων, γάλβανο, Περγαμόντο, λεμόνι, νερόλι και Λεβάντα; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, σανδαλόξυλο, πατσουλί, Κανέλα, ρητίνη ελάτης, γιασεμί, Κέδρος, Γεράνι και μοσχοκάρυδο; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι, Βενζόη , βρύα δριός, Βανίλια, στίραξ, Μόσχος και Βέτιβερ.

πορτοκάλι Νότες φρούτων γάλβανο Περγαμόντο λεμόνι νερόλι Λεβάντα

Γαρύφαλλο σανδαλόξυλο πατσουλί Κανέλα ρητίνη ελάτης γιασεμί Κέδρος Γεράνι μοσχοκάρυδο

σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι Βενζόη βρύα δριός Βανίλια στίραξ Μόσχος Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Passion for Men by Elizabeth Taylor.

Passion for Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Elizabeth Taylor Passion for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Elizabeth Taylor Passion for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Passion for Men by Elizabeth Taylor. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Passion for Men by Elizabeth Taylor αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Organza Indecence Ted Lapidus Altamir Comptoir Sud Pacifique Sultan Safran Bois 1920 Vetiver Ambrato Liz Claiborne Spark Seduction for Men Etro Patchouly Lorenzo Villoresi Incensi Serge Lutens Bois et Fruits Ted Lapidus TL Pour Lui Ella Mikao Yujin Men Tesori d`Oriente Legno di Guajaco Police Police Gold Wings