Σχεδιαστές » D E » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Enrico Coveri Paillettes Nuit Enrico Coveri για γυναίκες

Enrico Coveri Paillettes Nuit Enrico Coveri για γυναίκες

Enrico Coveri Paillettes Nuit Enrico Coveri για γυναίκες Εικόνες

Enrico Coveri Paillettes Nuit από Enrico Coveri είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Enrico Coveri Paillettes Nuit κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, φρέζια και παιώνια; οι μεσαίες νότες είναι κρίνο της κοιλάδας, τριαντάφυλλο και δαμάσκηνο; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, πατσουλί και Μόσχος.

Περγαμόντο φρέζια παιώνια

κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο δαμάσκηνο

Κέδρος πατσουλί Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Enrico Coveri Paillettes Nuit by Enrico Coveri.

Enrico Coveri Paillettes Nuit Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes Nuit fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes Nuit, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Enrico Coveri Paillettes Nuit by Enrico Coveri. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Enrico Coveri Paillettes Nuit by Enrico Coveri αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Carolina Herrera Carolina Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Iced Al-Rehab Mubakhar Bond No 9 West Side Pino Silvestre Pino Blue Tom Ford Purple Patchouli Clean Clean Warm Cotton Bijan Bijan Nude Trish McEvoy Trish McEvoy 4 Gardenia Musk Tom Ford White Musk Collection Urban Musk Ulric de Varens Lily Prune Musk Patchouli Paris Hilton Passport South Beach