Σχεδιαστές » D E » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Το έχω: 1 Το είχα : 4

ξινό
τροπικό
Turquoise Summer Escada για γυναίκες Βίντεο
Turquoise Summer Escada για γυναίκες Εικόνες Turquoise Summer Escada για γυναίκες Εικόνες Turquoise Summer Escada για γυναίκες Εικόνες Turquoise Summer Escada για γυναίκες Εικόνες Turquoise Summer Escada για γυναίκες Εικόνες Turquoise Summer Escada για γυναίκες Εικόνες Turquoise Summer Escada για γυναίκες Εικόνες

Turquoise Summer από Escada είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Turquoise Summer κυκλοφόρησε το έτος 2015. Οι νότες κορυφής είναι ανανάς, φράουλα, Φρούτα, βατόμουρο, Φραγκοστάφυλλο, λεμόνι, πορτοκάλι και ραβέντι; οι μεσαίες νότες είναι ροδάκινο , Βιολέτα, άνθη πορτοκαλιάς, πεπόνι και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, σανδαλόξυλο, Μόσχος, Καραμέλα και γάλα.

ανανάς φράουλα Φρούτα βατόμουρο Φραγκοστάφυλλο λεμόνι πορτοκάλι ραβέντι

ροδάκινο Βιολέτα άνθη πορτοκαλιάς πεπόνι τριαντάφυλλο

Βανίλια σανδαλόξυλο Μόσχος Καραμέλα γάλα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Turquoise Summer by Escada.

Turquoise Summer Σχόλια Αρωμάτων

roula77
roula77

To δοκιμασα πριν μια εβδομαδα και το ερωτευτηκα!Ξεχωριζει το βατομουρο και ο ανανας,θυμιζει το περσινο BORN IN PARADISE.Πολυ ωραια καλοκαιρινη επιλογη!

Apr
2015

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Escada Turquoise Summer fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Escada Turquoise Summer, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Turquoise Summer by Escada. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Turquoise Summer by Escada αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Yves Saint Laurent Cinema Michael Kors Michael Cartier Le Baiser Du Dragon Lolita Lempicka Lolita Lempicka Le Premier Parfum Nina Ricci Nina Christian Dior Dior Addict Prada Prada (Amber) Guerlain Shalimar Lancome La Vie Est Belle Chanel Chanel N°5 Givenchy Organza Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Givenchy Ange ou Demon La Prairie Midnight Rain Chloe Love Dolce&Gabbana D&G Light Blue Kenzo Flower by Kenzo Donna Karan Cashmere Mist Guerlain Shalimar Cologne