Σχεδιαστές » D E » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Butterfly Euphorium Brooklyn για γυναίκες και άνδρες

Butterfly Euphorium Brooklyn για γυναίκες και άνδρες

Butterfly Euphorium Brooklyn για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Butterfly Euphorium Brooklyn για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Butterfly Euphorium Brooklyn για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Butterfly από Euphorium Brooklyn είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Butterfly κυκλοφόρησε το έτος 2017. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Stephen Dirkes. Το άρωμα περιέχει Βιολέτα, πασχαλιά, Λεβάντα, Γεράνι, κατιφές, μέντα, Δάφνη, ύσσωπο, νότες βοτάνων, φασκόμηλο, Αρτεμισία, Μελιλωτός, γρασίδι, βρύα και Υδάτινες νότες.

Βιολέτα πασχαλιά Λεβάντα Γεράνι κατιφές μέντα Δάφνη ύσσωπο νότες βοτάνων φασκόμηλο Αρτεμισία Μελιλωτός γρασίδι βρύα Υδάτινες νότες

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Butterfly by Euphorium Brooklyn.

Butterfly Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Euphorium Brooklyn Butterfly fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Euphorium Brooklyn Butterfly, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Butterfly by Euphorium Brooklyn. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Butterfly by Euphorium Brooklyn αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Burberry Touch for Women Yves Rocher Naturelle L`Artisan Parfumeur Fleur de Liane Tartine et Chocolat Ptisenbon Miller Harris Fleur du Matin Weil Eau de Weil Il Profvmo Osmo Scents Palmerose Fragonard Eau de Bonheur Shiseido Murasaki JoAnne Bassett Josephine D.S. & Durga Cowgirl Grass Nautica Nautica Woman