Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Cologne for Alice Evocative Perfumes για γυναίκες και άνδρες

Cologne for Alice Evocative Perfumes για γυναίκες και άνδρες

narcotic

Cologne for Alice από Evocative Perfumes είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Cologne for Alice κυκλοφόρησε το έτος 2015. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Mark Evans. Η νότα κορυφής είναι Εσπεριδοειδή; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, νερόλι και άνθη πορτοκαλιάς; η νότα της βάσης είναι Μόσχος.

Εσπεριδοειδή

γιασεμί νερόλι άνθη πορτοκαλιάς

Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cologne for Alice by Evocative Perfumes.

Cologne for Alice Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Evocative Perfumes Cologne for Alice fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Evocative Perfumes Cologne for Alice, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cologne for Alice by Evocative Perfumes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cologne for Alice by Evocative Perfumes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Chanel Cristalle Eau de Toilette Lancome Miracle Homme L'Aquatonic Clean Clean Sweet Layer Miller Harris Cologne 1888 Xerjoff Fiore d`Ulivo Oriflame Soul James Heeley Verveine Keiko Mecheri Taormine Ortigia Sicilia Orange Blossom Can Carlos Albahaca Zara Zara for Him Anya`s Garden Light