Σχεδιαστές » F-H » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Ferrari Black Ferrari για άνδρες

Ferrari Black Ferrari για άνδρες

Το έχω: 1 Το είχα : 2

Ferrari Black από Ferrari είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Ferrari Black κυκλοφόρησε το έτος 1999. Οι νότες κορυφής είναι λάιμ, δαμάσκηνο, Περγαμόντο και κόκκινο μήλο; οι μεσαίες νότες είναι Κανέλα, γιασεμί, τριαντάφυλλο και Κάρδαμο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Βανίλια, Μόσχος και Κέδρος.

λάιμ δαμάσκηνο Περγαμόντο κόκκινο μήλο

Κανέλα γιασεμί τριαντάφυλλο Κάρδαμο

Κεχριμπάρι Βανίλια Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ferrari Black by Ferrari.

Ferrari Black Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ferrari Ferrari Black fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ferrari Ferrari Black, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ferrari Black by Ferrari. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ferrari Black by Ferrari αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Giorgio Armani Emporio Armani Night Versace Versace Pour Homme Emanuel Ungaro Ungaro Man Etro New Tradition Geo. F. Trumper Eau de Quinine B Never Too Busy To Be Beautiful Dirty Loewe Loewe Pour Homme Rance 1795 Triomphe Millesime Lili Bermuda 32 North Eclectic Collections Autograph Guerlain Vetiver Eau Glacee Galimard Monsieur Galimard