Σχεδιαστές » F-H » Κιτρο « Ομάδες

Day Gap για γυναίκες και άνδρες

Day Gap για γυναίκες και άνδρες

Day από Gap είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Day κυκλοφόρησε το έτος 1994. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, γκρειπ φρουτ και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα, κρίνος, πράσινα φύλλα και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι βρύα δριός, Μόσχος και νότες ξύλων.

Περγαμόντο γκρειπ φρουτ λεμόνι

Λεβάντα κρίνος πράσινα φύλλα τριαντάφυλλο

βρύα δριός Μόσχος νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Day by Gap.

Day Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Gap Day fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Gap Day, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Day by Gap. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Day by Gap αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Guerlain Aqua Allegoria Lemon Fresca Mexx Mexx Woman Caron Eaux de Caron Fraiche Boadicea the Victorious Energizer Creed Bois de Cedrat Parfums Berdoues Viola Odorata Krigler Relaxing Verbena 29 Oriflame Aromabliss Awakening Bond No 9 Texas Susanne Lang Sula Lovebirds Fresh Niven Morgan Blue Scent Rituals No. 01 Ginger Essence & White Tea