Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη « Ομάδες

OM Gap για γυναίκες και άνδρες

OM Gap για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό
ουντ

OM από Gap είναι ένα Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. OM κυκλοφόρησε το έτος 2001. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι IFF. Οι νότες κορυφής είναι τζίντζερ, κόλιανδρος, Λωτός, Κέδρος και νότες πρασίνου; οι μεσαίες νότες είναι θυμίαμα και Ολίβανο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Ουντ και βάλσαμο από το Περού.

τζίντζερ κόλιανδρος Λωτός Κέδρος νότες πρασίνου

θυμίαμα Ολίβανο

σανδαλόξυλο Ουντ βάλσαμο από το  Περού

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about OM by Gap.

OM Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Gap OM fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Gap OM, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει OM by Gap. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για OM by Gap αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη
Canali Summer Night Jean-Louis Scherrer S de Scherrer Homme L`Occitane en Provence Eau d'Iparie Demeter Fragrance Snow Ulric de Varens Hot! Fragrances Black Geoffrey Beene Eau de Grey Flannel Molinard Molinard Homme I Le Labo Gaiac 10 Tokyo Ocean Pacific Ocean Pacific for Men Jalaine Vetiver Roxana Illuminated Perfume Chaparral® Jacomo Ambro de Jacomo