Σχεδιαστές » F-H » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Ghost Ghost για γυναίκες

Ghost Ghost για γυναίκες

Ghost Ghost για γυναίκες Βίντεο

Ghost από Ghost είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Ghost κυκλοφόρησε το έτος 2000. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Michel Almairac. Οι νότες κορυφής είναι τριαντάφυλλο και γιασεμί; οι μεσαίες νότες είναι Κεχριμπάρι, Βανίλια και ροδάκινο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και Μόσχος.

τριαντάφυλλο γιασεμί

Κεχριμπάρι Βανίλια ροδάκινο

σανδαλόξυλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ghost by Ghost.

Ghost Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ghost Ghost fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ghost Ghost, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ghost by Ghost. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ghost by Ghost αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Police Police Caribbean Jean Patou Un Amour de Patou Jaguar Jaguar Woman Laura Biagiotti Venezia Pastello Emanuel Ungaro Ungaro Party Morgane le Fay Yellow Egofacto Fool For Love Coach Coach Poppy InStyle Sex In The City Love Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Love Michael Kors Very Hollywood Sparkling Sorelle Fontana If for Women