Σχεδιαστές » F-H » Λουλουδενιο « Ομάδες

Ferre Rose Gianfranco Ferre για γυναίκες

Το έχω: 3 Το είχα : 2 Το θέλω: 1

ozoνώδες
aquatic
Ferre Rose Gianfranco Ferre για γυναίκες Εικόνες Ferre Rose Gianfranco Ferre για γυναίκες Εικόνες Ferre Rose Gianfranco Ferre για γυναίκες Εικόνες

Ferre Rose από Gianfranco Ferre είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ferre Rose κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ferre Rose έχει δημιουργηθεί από Alexandra Jouet και Francis Kurkdjian. Οι νότες κορυφής είναι ρόδι, Μανταριν ορανζ, ροδάκινο και καρπούζι; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς, γαρδένια Ιαπωνίας, φρέζια, Υάκυνθος του νερού και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Βανίλια και Κέδρος.

ρόδι Μανταριν ορανζ ροδάκινο καρπούζι

άνθη πορτοκαλιάς γαρδένια Ιαπωνίας φρέζια Υάκυνθος του νερού τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Βανίλια Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ferre Rose by Gianfranco Ferre.

Ferre Rose Σχόλια Αρωμάτων

Peggy.Elle
Peggy.Elle

Ωραιο αρωμα.. Αυστηρο κ δυνατο. Θα μπορουσε να ειναι και αντρικο. Πολυ καλη διαρκεια.. Αισθηση αυτοπεποιθησης κ.υπεροχης .

Jan
2017

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Gianfranco Ferre Ferre Rose fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Gianfranco Ferre Ferre Rose, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ferre Rose by Gianfranco Ferre. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ferre Rose by Gianfranco Ferre αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Balenciaga Michelle Mugler Mirror Mirror Collection - A Travers Le Miroir Gai Mattiolo That`s Amore! Dance Lei S.T. Dupont Signature Creed Fleurissimo Molyneux Quartz Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Elle Metal Edition The Healing Garden Sheer Passion Oriflame Visions Miss Punk DSH Perfumes Wedding Bouquet Cliff Richard Summer Holiday Des Filles a la Vanille Imma