Σχεδιαστές » F-H » Ανατολιτικο « Ομάδες

Emporio Armani For Her 2008 Giorgio Armani για γυναίκες

Emporio Armani For Her 2008 Giorgio Armani για γυναίκες

Emporio Armani For Her 2008 Giorgio Armani για γυναίκες Εικόνες Emporio Armani For Her 2008 Giorgio Armani για γυναίκες Εικόνες Emporio Armani For Her 2008 Giorgio Armani για γυναίκες Εικόνες

Emporio Armani For Her 2008 από Giorgio Armani είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Emporio Armani For Her 2008 κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, Περγαμόντο, αχλάδι και ανανάς; οι μεσαίες νότες είναι ηλιοτρόπιο, Βιολέτα, ίριδα και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, Μόσχος και Κέδρος.

Μανταριν ορανζ Περγαμόντο αχλάδι ανανάς

ηλιοτρόπιο Βιολέτα ίριδα γιασεμί

Βανίλια Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Emporio Armani For Her 2008 by Giorgio Armani.

Emporio Armani For Her 2008 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Giorgio Armani Emporio Armani For Her 2008 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Giorgio Armani Emporio Armani For Her 2008, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Emporio Armani For Her 2008 by Giorgio Armani. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Emporio Armani For Her 2008 by Giorgio Armani αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Bvlgari Omnia L`Occitane en Provence Eau de Vanilliers Betty Barclay Betty Barclay Women No 2 Bath and Body Works Sensual Amber Ulric de Varens Lily Prune Sublime Vanilla Comme des Garcons Comme des Garcons Happy Pillow Houbigant Monsieur Musk Alain Delon Lyra Serge Lutens Fourreau Noir Roberta di Camerino Roberta di Camerino Pour Homme Rasasi Al Maqam Six Scents Six Scents Series Three 6 Ohne Titel: M