Σχεδιαστές » F-H » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Giorgio Holiday Giorgio Beverly Hills για γυναίκες

Giorgio Holiday Giorgio Beverly Hills για γυναίκες

τουμπερόζα

Giorgio Holiday από Giorgio Beverly Hills είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Giorgio Holiday κυκλοφόρησε το έτος 1998. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Annick Menardo. Οι νότες κορυφής είναι άνθη πορτοκαλιάς, νότες πρασίνου, ροδάκινο και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι αγιόκλημα, τουμπερόζα, γιασεμί και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Βανίλια και Κέδρος.

άνθη πορτοκαλιάς νότες πρασίνου ροδάκινο Περγαμόντο

αγιόκλημα τουμπερόζα γιασεμί κρίνο της κοιλάδας

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Βανίλια Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Giorgio Holiday by Giorgio Beverly Hills.

Giorgio Holiday Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Giorgio Beverly Hills Giorgio Holiday fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Giorgio Beverly Hills Giorgio Holiday, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Giorgio Holiday by Giorgio Beverly Hills. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Giorgio Holiday by Giorgio Beverly Hills αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Sonia Rykiel Rykiel Woman Hot ! Parah Parah Woman Adidas Pure Lightness Christian Dior J`Adore Summer Fragrance Animale Animale Temptation Pink Room Parfum No 1 Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Love Victoria`s Secret Love Rocks Mexx XX by Mexx Mysterious Susanne Lang Sula Blackberry Blush Pupa In Case of Love Michael Kors Very Hollywood Sparkling