Σχεδιαστές » F-H » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Only Givenchy Givenchy για γυναίκες

Only Givenchy Givenchy για γυναίκες

Only Givenchy από Givenchy είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Only Givenchy κυκλοφόρησε το έτος 2003. Only Givenchy έχει δημιουργηθεί από Mark Buxton και Christophe Raynaud. Οι νότες κορυφής είναι νότες πρασίνου και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι Εξωτικές λουλουδένιες νότες και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι νότες πρασίνου, σανδαλόξυλο και Μόσχος.

νότες πρασίνου Μανταριν ορανζ

Εξωτικές λουλουδένιες νότες γιασεμί

νότες πρασίνου σανδαλόξυλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Only Givenchy by Givenchy.

Only Givenchy Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Givenchy Only Givenchy fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Givenchy Only Givenchy, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Only Givenchy by Givenchy. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Only Givenchy by Givenchy αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Agent Provocateur Agent Provocateur Castelbajac Castelbajac Eau de Toilette Isabella Rossellini Storia Kenneth Cole Reaction for Her Emanuel Ungaro Divas S. Cute Luxe Berry Pearly Yellow Lulu Castagnette Lulu Kiehl`s Original Musk Le Labo Jasmin 17 Baldinini Baldinini Parfum Glace Bruno Acampora Sballo Bvlgari BLV Eau d`Ete