Σχεδιαστές » F-H » Αρωματικο « Ομάδες

Goop 2 Goop για γυναίκες και άνδρες

Goop 2 Goop για γυναίκες και άνδρες

Goop 2 από Goop είναι ένα Αρωματικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Goop 2 κυκλοφόρησε το έτος 2017. Το άρωμα περιέχει σίσο, βρύα δριός, Πάλο Σάντο, λάιμ, άρκευθος, Βέτιβερ, πατσουλί, λεμόνι, λάβδανο, τζίντζερ, φασκόμηλο, γαρίφαλο, κύμινο, Ουντ και Σημύδα.

σίσο βρύα δριός Πάλο Σάντο λάιμ άρκευθος Βέτιβερ πατσουλί λεμόνι λάβδανο τζίντζερ φασκόμηλο γαρίφαλο κύμινο Ουντ Σημύδα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Goop 2 by Goop.

Goop 2 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Goop Goop 2 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Goop Goop 2, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Goop 2 by Goop. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Goop 2 by Goop αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Tommy Hilfiger T Oriflame Free Attitude Benetton B. Clean Fresh Parfums DelRae Eau Illuminee Banana Republic Slate Yves Saint Laurent Kouros Eau d`Ete 2006 Kenzo Kenzo Homme Fresh Gap The Visionary Hermes Eau de Gentiane Blanche DSH Perfumes Cyan Julian Rouas Swing Exstasy Night Parfums Berdoues Lavandula Vera