Σχεδιαστές » F-H » Δερμα « Ομάδες

Arete Gritti για γυναίκες και άνδρες

Arete Gritti για γυναίκες και άνδρες

ουϊσκυ
κανέλα
Arete Gritti για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Arete Gritti για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Arete από Gritti είναι ένα Δερμα άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Arete κυκλοφόρησε το έτος 2015. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, λάβδανο, Κάρδαμο και Κανέλα; οι μεσαίες νότες είναι δέρμα και Ουίσκι; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Βέτιβερ Αϊτής, σανδαλόξυλο, ξύλο γκουαϊακ, στίραξ, Βανίλια, Αμπροξάν και Μόσχος.

Περγαμόντο λάβδανο Κάρδαμο Κανέλα

δέρμα Ουίσκι

πατσουλί Βέτιβερ Αϊτής σανδαλόξυλο ξύλο γκουαϊακ στίραξ Βανίλια Αμπροξάν Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Arete by Gritti.

Arete Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Gritti Arete fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Gritti Arete, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Arete by Gritti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Arete by Gritti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Δερμα
Versace Versace L'Homme Tom Ford Tuscan Leather Rochas Globe Rance 1795 Francois Charles Sonoma Scent Studio Fireside Intense Acca Kappa 1869 Jack Black Jack Black Signature Black Mark Boadicea the Victorious Complex Knize Knize Ten Ayala Moriel Rebellius Krigler Lieber Gustav 14 Krigler Lovely Patchouli 55