Σχεδιαστές » F-H » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Gucci Guilty Absolute Gucci για άνδρες

Gucci Guilty Absolute Gucci για άνδρες

Gucci Guilty Absolute Gucci για άνδρες Εικόνες Gucci Guilty Absolute Gucci για άνδρες Εικόνες Gucci Guilty Absolute Gucci για άνδρες Εικόνες

Gucci Guilty Absolute από Gucci είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Gucci Guilty Absolute κυκλοφόρησε το έτος 2017. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Alberto Morillas. Η νότα κορυφής είναι δέρμα; οι μεσαίες νότες είναι πατσουλί και Κυπαρίσσι; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων και Βέτιβερ.

πατσουλί Κυπαρίσσι

νότες  ξύλων Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Gucci Guilty Absolute by Gucci.

Gucci Guilty Absolute Σχόλια Αρωμάτων

nortsuburbs13
nortsuburbs13

Απογοητευση,θα μπορουσε να ειναι ενα απο τα φτηνα αρωματα που αγοραζεις στο σουπερ μαρκετ,μου φαινεται αδιανοητο καποιος να δωσει λευτα για αυτο το πραγμα,αλλα γουστα ειναι αυτα.

Feb
2017

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Gucci Gucci Guilty Absolute fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Gucci Gucci Guilty Absolute, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Gucci Guilty Absolute by Gucci. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Gucci Guilty Absolute by Gucci αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

FCUK FCUK Him Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Marc Jacobs Marc Jacobs Autumn Splash Ivy Ted Lapidus Altamir Montale Patchouli Leaves Jacomo Jacomo de Jacomo Karl Lagerfeld Kapsule Woody becker.eshaya Golden Amber Atelier Cologne Bois Blonds Lubin Itasca Des Filles a la Vanille Patchouli Intime Secret Ramon Molvizar Black Cube