Σχεδιαστές » F-H » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

L'Instant Magique Guerlain για γυναίκες

Το έχω: 14 Το θέλω: 5

αμύγδαλο
L'Instant Magique Guerlain για γυναίκες Βίντεο
L'Instant Magique Guerlain για γυναίκες Εικόνες L'Instant Magique Guerlain για γυναίκες Εικόνες L'Instant Magique Guerlain για γυναίκες Εικόνες

L'Instant Magique από Guerlain είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. L'Instant Magique κυκλοφόρησε το έτος 2007. L'Instant Magique έχει δημιουργηθεί από Sylvaine Delacourte και Randa Hammami. Οι νότες κορυφής είναι Γλυκάνισο, Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι μιμόζα, Γαρύφαλλο, Βιολέτα, φρέζια και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι ίριδα, σανδαλόξυλο, Αμύγδαλο, Βανίλια, Κέδρος και λευκός μόσχος.

Γλυκάνισο Περγαμόντο λεμόνι

μιμόζα Γαρύφαλλο Βιολέτα φρέζια τριαντάφυλλο

ίριδα σανδαλόξυλο Αμύγδαλο Βανίλια Κέδρος λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L'Instant Magique by Guerlain.

L'Instant Magique Σχόλια Αρωμάτων

katerina voulgari
katerina voulgari

Ειλικρινα το ερωτευτικα με το πρωτο ''ψιτ'' πουδρα πουδρα πουδρα.!!!!!!!!!C'est Magnifique!!!!

Feb
2017
mmaria
mmaria

παρα πολυ ωραιο,λουλουδενιο εως ανατολητικο θα λεγα,με μεγαλη διαρκεια.απο τα αρωματα που οταν τα φοαρω με ρωταν ποιο ειναι!

Sep
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guerlain L'Instant Magique fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guerlain L'Instant Magique, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L'Instant Magique by Guerlain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L'Instant Magique by Guerlain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Chloe Love Prada Infusion d'Iris Cèdre Cacharel Noa Prada Infusion d`Homme Prada Infusion d'Iris Moschino Cheap & Chic I Love Love Chloe Love, Chloe Eau Florale Burberry The Beat Donna Karan Cashmere Mist Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Bois d`Iris Elie Saab L'Eau Couture Yves Saint Laurent L'Homme Yves Saint Laurent Supreme Bouquet Guerlain Terracotta Le Parfum Bvlgari Eau Parfumee au The Blanc Chloe Love Eau Intense Yves Saint Laurent Body Kouros Prada Prada (Amber) Estée Lauder Sensuous Nude Chanel Allure