Σχεδιαστές » F-H » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Guess Man Guess για άνδρες

Guess Man Guess για άνδρες

Guess Man από Guess είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Guess Man κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Steve Demercado. Η νότα κορυφής είναι αψιθιά; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, πιπέρι λευκό, τζίντζερ και Λεβάντα; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, βάλσαμο από το Περού, έλατο, Κεχριμπάρι, Μόσχος και καστόρι ,σουέτ.

αψιθιά

μοσχοκάρυδο πιπέρι λευκό τζίντζερ Λεβάντα

σανδαλόξυλο βάλσαμο από το  Περού έλατο Κεχριμπάρι Μόσχος καστόρι ,σουέτ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Guess Man by Guess.

Guess Man Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Guess Guess Man fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Guess Guess Man, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Guess Man by Guess. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Guess Man by Guess αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Davidoff Echo Summer Fizz Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri The Body Shop Zestini Carthusia Via Camerelle Ginestet Sauvignonne Frederic Malle Cologne Bigarade Royall Lyme Bermuda Royall Mandarin Sisley Sisley Eau de 3 Xerjoff Mefisto Strange Invisible Perfumes Fire and Cream Odin 02 Owari En Voyage Perfumes Havane pour Homme