Σχεδιαστές » F-H » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Haute Couture Hanae Mori για γυναίκες

Haute Couture Hanae Mori για γυναίκες

Haute Couture Hanae Mori για γυναίκες Εικόνες Haute Couture Hanae Mori για γυναίκες Εικόνες Haute Couture Hanae Mori για γυναίκες Εικόνες

Haute Couture από Hanae Mori είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Haute Couture κυκλοφόρησε το έτος 1998. Οι νότες κορυφής είναι κόλιανδρος, Περγαμόντο και κρίνο της κοιλάδας; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τουμπερόζα, ίριδα, νάρκισσος και γαρδένια; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πολύτιμα ξύλα και Μόσχος.

κόλιανδρος Περγαμόντο κρίνο της κοιλάδας

γιασεμί τουμπερόζα ίριδα νάρκισσος γαρδένια

σανδαλόξυλο πολύτιμα ξύλα Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Haute Couture by Hanae Mori.

Haute Couture Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Hanae Mori Haute Couture fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Hanae Mori Haute Couture, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Haute Couture by Hanae Mori. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Haute Couture by Hanae Mori αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Hermes Hiris Christian Dior Chris 1947 Tous Green Purpurine Gap So Pink Tartine et Chocolat Ptisenbon Czech & Speake Mimosa Yves Rocher Comme Une Evidence Limited Edition Shiseido Murasaki Sarantis B.U. Wild Damien Bash Parfum Lucifer No.2 Demeter Fragrance Pruning Shears Sanctuary Green Tea & Jasmin