Σχεδιαστές » F-H » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Rose Amazone Hermes για γυναίκες

Rose Amazone Hermes για γυναίκες

Rose Amazone Hermes για γυναίκες Εικόνες Rose Amazone Hermes για γυναίκες Εικόνες

Rose Amazone από Hermes είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Rose Amazone κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Claude Ellena. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι, Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ, γκρειπ φρουτ, Φύλλα κληματαριάς και κόκκινη σταφίδα; οι μεσαίες νότες είναι βατόμουρο, Βατόμουρο, τριαντάφυλλο και Νότες Ανθών; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Βανίλια και νότες ξύλων.

λεμόνι Περγαμόντο Μανταριν ορανζ γκρειπ φρουτ Φύλλα κληματαριάς κόκκινη σταφίδα

βατόμουρο Βατόμουρο τριαντάφυλλο Νότες Ανθών

Κεχριμπάρι Βανίλια νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rose Amazone by Hermes.

Rose Amazone Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Hermes Rose Amazone fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Hermes Rose Amazone, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rose Amazone by Hermes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rose Amazone by Hermes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior J`adore Clinique Clinique Happy in Bloom Cafe Parfums Cafe-Cafe Parfum d`Empire Osmanthus Interdite Harajuku Lovers Harajuku Lovers Music Sarantis B.U. Sexy s.Oliver s.Oliver Spring Spirit Woman Bronnley Apricot & Almond Gres Caline Tender Moments Ulric de Varens Lily Prune Love Esme Rene Perfetto Sorelle Fontana If for Women