Σχεδιαστές » F-H » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Evviva Hilde Soliani για γυναίκες και άνδρες

Evviva Hilde Soliani για γυναίκες και άνδρες

θαλασσινό
aquatic

Evviva από Hilde Soliani είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Evviva κυκλοφόρησε το έτος 2017. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Hilde Soliani. Οι νότες κορυφής είναι τσάι και σχιστόλιθος; οι μεσαίες νότες είναι θαλασσινές νότες και νότες Ήλιου; οι νότες της βάσης είναι Αρωματικά καρυκεύματα και Υδάτινες νότες.

τσάι σχιστόλιθος

θαλασσινές νότες νότες Ήλιου

Αρωματικά καρυκεύματα Υδάτινες νότες

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Evviva by Hilde Soliani.

Evviva Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Hilde Soliani Evviva fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Hilde Soliani Evviva, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Evviva by Hilde Soliani. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Evviva by Hilde Soliani αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Armand Basi Armand Basi Homme Versace Blue Jeans Givenchy Xeryus Cerruti Cerruti Pour Homme Laura Biagiotti Aqua di Roma Uomo Tom Tailor New Experience Man Acqua di Biella Bursch Christian Dior Fahrenheit 0 Degree Bond No 9 Chez Bond Odori Spigo Arno Sorel Shaman Ben Sherman 2TONE