Σχεδιαστές » F-H » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

Hot Milk Hilde Soliani για γυναίκες και άνδρες

Hot Milk Hilde Soliani για γυναίκες και άνδρες

milky

Hot Milk από Hilde Soliani είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Hot Milk κυκλοφόρησε το έτος 2016. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Hilde Soliani. Το άρωμα περιέχει γάλα και κόκκινη πιπεριά τσίλι.

γάλα κόκκινη πιπεριά τσίλι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Hot Milk by Hilde Soliani.

Hot Milk Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Hilde Soliani Hot Milk fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Hilde Soliani Hot Milk, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Hot Milk by Hilde Soliani. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Hot Milk by Hilde Soliani αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
Estée Lauder Pleasures For Men Egofacto Jamais le Dimanche Pierre Guillaume PG12 Hyperessence Matale Adidas Adidas Sport Field Jovan Sex Appeal D.S. & Durga Coriander Bath and Body Works Chai Anise Givenchy Givenchy Pour Homme Adventure Sensations Paul Smith Paul Smith Sunshine Edition for Men 2010 Ana Salazar Silencio Jeanne Arthes Sultane 1001 Nights Hilde Soliani CiocoSpesizissimo