Σχεδιαστές » F-H » Αρωματικο « Ομάδες

Verginita Hilde Soliani για γυναίκες και άνδρες

milky
γεύση καρυδιού
θρούμπι

Verginita από Hilde Soliani είναι ένα Αρωματικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Verginita κυκλοφόρησε το έτος 2016. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Hilde Soliani. Το άρωμα περιέχει γάλα και λινάρι.

γάλα λινάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Verginita by Hilde Soliani.

Verginita Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Hilde Soliani Verginita fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Hilde Soliani Verginita, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Verginita by Hilde Soliani. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Verginita by Hilde Soliani αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Ferrari Ferrari Extreme Avon Individual Blue for Him La Perla Grigioperla Attitude Ferrari Ferrari passion Unlimited Caron Les Plus Belles Lavandes de Caron Fred Hayman Hollywood for Men Christian Dior Cruise Collection Escale a Pondichery Lostmarch Din-Dan Sage Machado Sage D.S. & Durga Burning Barbershop Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Granville Solinotes Coco