Σχεδιαστές » F-H » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Shangri La Hiram Green για γυναίκες και άνδρες

Shangri La Hiram Green για γυναίκες και άνδρες

Shangri La Hiram Green για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Shangri La Hiram Green για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Shangri La Hiram Green για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Shangri La από Hiram Green είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Shangri La κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Hiram Green. Το άρωμα περιέχει Εσπεριδοειδή, ροδάκινο , γιασεμί, τριαντάφυλλο, ίριδα, καρυκεύματα, Βέτιβερ και βρύα δριός.

Εσπεριδοειδή ροδάκινο γιασεμί τριαντάφυλλο ίριδα καρυκεύματα Βέτιβερ βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Shangri La by Hiram Green.

Shangri La Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Hiram Green Shangri La fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Hiram Green Shangri La, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Shangri La by Hiram Green. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Shangri La by Hiram Green αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

beauty at ebay
Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Chanel Coco Mademoiselle Niki de Saint Phalle Niki de Saint Phalle Yves Rocher Comme Une Evidence Limited Edition Ulric de Varens Varens Original Italian Romance Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorella Yves de Sistelle Sanderling Guess Guess Original Avon Emprise Adolfo Dominguez U Black Mujer Liz Claiborne Liz Sport Brut Parfums Prestige Aphrodisia Brut Parfums Prestige Babe