Σχεδιαστές » I-K » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Light Fluid Iceberg Woman Iceberg για γυναίκες

Light Fluid Iceberg Woman Iceberg για γυναίκες

Light Fluid Iceberg Woman Iceberg για γυναίκες Εικόνες Light Fluid Iceberg Woman Iceberg για γυναίκες Εικόνες

Light Fluid Iceberg Woman από Iceberg είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Light Fluid Iceberg Woman κυκλοφόρησε το έτος 2004. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christophe Raynaud. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, Κυκλάμινο, Βιολέτα και φρέζια; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

Μανταριν ορανζ Περγαμόντο λεμόνι

παιώνια Κυκλάμινο Βιολέτα φρέζια

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Light Fluid Iceberg Woman by Iceberg.

Light Fluid Iceberg Woman Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Iceberg Light Fluid Iceberg Woman fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Iceberg Light Fluid Iceberg Woman, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Light Fluid Iceberg Woman by Iceberg. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Light Fluid Iceberg Woman by Iceberg αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Sarah Jessica Parker Lovely Shiseido Zen Serge Lutens Iris Silver Mist Mauboussin M Moi Liz Claiborne Curve Connect for Men Jennifer Lopez Deseo Forever Hilde Soliani Ti Amo: Ortensia MDCI Parfums Rose de Siwa Alyssa Ashley Esoteric Borsalino Donna Brut Parfums Prestige Woodhue LR Heidi Klum Dreams