Σχεδιαστές » I-K » Φουγκερ Ανατολης « Ομάδες

Field Notes From Paris Ineke για γυναίκες και άνδρες

Field Notes From Paris Ineke για γυναίκες και άνδρες

Το έχω: 2 Το είχα : 1

ταμπάκο
Field Notes From Paris Ineke για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Field Notes From Paris Ineke για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Field Notes From Paris Ineke για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Field Notes From Paris Ineke για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Field Notes From Paris Ineke για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Field Notes From Paris Ineke για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Field Notes From Paris Ineke για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Field Notes From Paris Ineke για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Field Notes From Paris Ineke για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Field Notes From Paris από Ineke είναι ένα Φουγκερ Ανατολης άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Field Notes From Paris κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Ineke Ruhland. Οι νότες κορυφής είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, κόλιανδρος και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι πατσουλί, Κέδρος της Βιρτζίνιας, άνθη ταμπάκου και φύλλο ταμπάκο; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, Βανίλια, δέρμα και Μελισσοκέρι.

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής κόλιανδρος Περγαμόντο

πατσουλί Κέδρος της Βιρτζίνιας άνθη ταμπάκου φύλλο ταμπάκο

σπόρος Τόνκα Βανίλια δέρμα Μελισσοκέρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Field Notes From Paris by Ineke.

Field Notes From Paris Σχόλια Αρωμάτων

FAY
FAY

Τικ τικ, τίκι τίκι τακ....κάνει η καρδιά μου!

Το απόλυτο άρωμα καπνού!

Ανοίγει με πικάντικο περγαμόντο για να έρθει ο καπνός.Ο καπνός,αυτός ο γνήσιος...

Και αν αναρωτιέσαι αν υπάρχει και καλύτερο...ναι υπάρχει.Κλείνει με βανίλια για να το γλυκίσει όσο πρέπει και "εκλεπτυσμένο" δέρμα..

Ώρες πάνω στο δέρμα και πρώτη θέση στο ράφι μου!

Mar
2017
Boheme_Maras
Boheme_Maras

Σαν να ανοίγεις ένα πουγκι γεμάτο φρέσκο κομμένο ατοφιο καπνό..
Δεν έχει τίποτα το "καπμισμενο" η σκοτεινό.
Η νότα του κολιανδρου το καθιστά μοναδικό. Πολύ ιδιαίτερη μυρωδιά για την κατηγορία του .

Jan
2017
Rosepetals
Rosepetals

Eίναι ένα άρωμα βαρύ με κύρια νότα το καπνό.
Είναι πικάντικο και γλυκό και μοναδικό σα μυρωδιά.
Δεν θα το αγόραζα για μένα.
Καλό σαν άποψη και όνομα.

Sep
2014

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ineke Field Notes From Paris fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ineke Field Notes From Paris, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Field Notes From Paris by Ineke. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Field Notes From Paris by Ineke αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

beauty at ebay
Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φουγκερ Ανατολης
Puma Puma Man Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme Iceberg Iceberg Effusion Man Chopard Heaven By Kilian A Taste of Heaven Charriol Charriol Men Molinard Vanille Marine Playboy Playboy Vegas Caron Impact Pour Un Homme Alexa Lixfeld 003 Luciano Soprani Luciano Soprani Jacques Bogart Arabian Nights