Σχεδιαστές » I-K » Λουλουδενιο « Ομάδες

L`Eau d`Issey Florale Issey Miyake για γυναίκες

Το έχω: 2 Το είχα : 2

απαλό πικάντικο
L`Eau d`Issey Florale Issey Miyake για γυναίκες Εικόνες

L`Eau d`Issey Florale από Issey Miyake είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. L`Eau d`Issey Florale κυκλοφόρησε το έτος 2011. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Alberto Morillas. Το άρωμα περιέχει Μανταριν ορανζ, τριαντάφυλλο, κρίνος και νότες ξύλων.

Μανταριν ορανζ τριαντάφυλλο κρίνος νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L`Eau d`Issey Florale by Issey Miyake.

L`Eau d`Issey Florale Σχόλια Αρωμάτων

Cyclamenia
Cyclamenia

Δροσερό και νεανικό που μπορεί να φορεθεί άνετα από όλες τις ηλικίες .Μυρίζει φρέσκα λουλούδια.

Jan
2015

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Issey Miyake L`Eau d`Issey Florale fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Issey Miyake L`Eau d`Issey Florale, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L`Eau d`Issey Florale by Issey Miyake. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L`Eau d`Issey Florale by Issey Miyake αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Jennifer Lopez Still Marks and Spencer Infusion Abercrombie & Fitch Ezra Gap Mandarin Jasmine No.094 The Different Company Rose Poivree Gattinoni Gattinoni Couture Creed Fantasia de Fleurs Kenzo Kenzo Amour Florale DL & Co Timeless: Yuzu Flower pocket Watch Molinard 160 Myrurgia Promesa de Amor Des Filles a la Vanille Imma