Σχεδιαστές » I-K » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Le Feu D'Issey Light Issey Miyake για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 3 Το θέλω: 1 Το άρωμα υπογραφής μου: 1

milky
απαλό πικάντικο
Le Feu D'Issey Light Issey Miyake για γυναίκες Εικόνες Le Feu D'Issey Light Issey Miyake για γυναίκες Εικόνες Le Feu D'Issey Light Issey Miyake για γυναίκες Εικόνες Le Feu D'Issey Light Issey Miyake για γυναίκες Εικόνες

Le Feu D'Issey Light από Issey Miyake είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Le Feu D'Issey Light κυκλοφόρησε το έτος 2000. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jacques Cavallier. Οι νότες κορυφής είναι Μαχόγκανι, τριαντάφυλλο, Καρύδα, Γλυκάνισο και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, γάλα, Καραμέλα, ορτανσία και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος, Βανίλια, Λευκό Κεχριμπάρι, ξύλο γκουαϊακ και Κέδρος.

Μαχόγκανι τριαντάφυλλο Καρύδα Γλυκάνισο Περγαμόντο

γιασεμί γάλα Καραμέλα ορτανσία τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο Μόσχος Βανίλια Λευκό  Κεχριμπάρι ξύλο γκουαϊακ Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Le Feu D'Issey Light by Issey Miyake.

Le Feu D'Issey Light Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Issey Miyake Le Feu D'Issey Light fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Issey Miyake Le Feu D'Issey Light, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Le Feu D'Issey Light by Issey Miyake. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Le Feu D'Issey Light by Issey Miyake αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Issey Miyake Le Feu d'Issey Gucci Gucci Guilty Intense Cacharel Noa Hermes Elixir des Merveilles Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Paco Rabanne Ultraviolet Burberry Burberry Brit Dolce&Gabbana Sicily Roberto Cavalli Just Cavalli Her Roberto Cavalli Roberto Cavalli Bvlgari Mon Jasmin Noir Dolce&Gabbana D&G Carolina Herrera 212 Gucci Gucci Rush Moschino Couture! Mugler Angel Hugo Boss Deep Red The Body Shop Juba Perfume Oil Nina Ricci Love Fills L'Air du Temps Calvin Klein Eternity Moment