Σχεδιαστές » I-K » Λουλουδενιο « Ομάδες

Adorisse JAFRA για γυναίκες

Adorisse JAFRA για γυναίκες

Adorisse από JAFRA είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Adorisse κυκλοφόρησε το έτος 1996. Το άρωμα περιέχει Μανταριν ορανζ, τριαντάφυλλο και Κεχριμπάρι.

Μανταριν ορανζ τριαντάφυλλο Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Adorisse by JAFRA.

Adorisse Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με JAFRA Adorisse fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με JAFRA Adorisse, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Adorisse by JAFRA. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Adorisse by JAFRA αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Hermes Caleche Eau Delicate Lancome Mille et Une Roses Barbie Barbie Princess Abercrombie & Fitch 41 Bill Blass Couture 6 Fragonard Bleu Riviera Gres Cabotine Sensuelle Coach Peony Splash Caron Narcisse Blanc Ayala Moriel White Potion Ann Taylor Possibilities Henri Bendel Rose Petals