Σχεδιαστές » I-K » Υδατινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Eau D`Aromes Ozone JAFRA για γυναίκες

Eau D`Aromes Ozone JAFRA για γυναίκες

aquatic
ozoνώδες

Eau D`Aromes Ozone από JAFRA είναι ένα Υδατινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, Περγαμόντο, λεμόνι και καρπούζι; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, γιασεμί, πασχαλιά, ροδάκινο και Λωτός; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, σανδαλόξυλο και Μόσχος.

Μανταριν ορανζ Περγαμόντο λεμόνι καρπούζι

παιώνια γιασεμί πασχαλιά ροδάκινο Λωτός

Κέδρος σανδαλόξυλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau D`Aromes Ozone by JAFRA.

Eau D`Aromes Ozone Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με JAFRA Eau D`Aromes Ozone fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με JAFRA Eau D`Aromes Ozone, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau D`Aromes Ozone by JAFRA. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau D`Aromes Ozone by JAFRA αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Λουλουδενιο
Oscar de la Renta Oscar Bamboo Lilly Pulitzer Beachy Susanne Lang Sula Lily Lotus Bath and Body Works P.S. I Love You Spring Fling Antonio Puig Thais Nazareno Gabrielli Nazarenogabrielli Daisy Fuentes Dianoche Ocean Oriflame Midsummer Woman Faberlic Alisez Kristen Michele Notes Fraiches Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Belle Route Lucy B Royal Water Lotus and Vanilla Musk