Σχεδιαστές » I-K » Λουλουδενιο « Ομάδες

Gardenia Blossom JAFRA για γυναίκες

Gardenia Blossom JAFRA για γυναίκες

Gardenia Blossom από JAFRA είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει γαρδένια.

γαρδένια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Gardenia Blossom by JAFRA.

Gardenia Blossom Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με JAFRA Gardenia Blossom fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με JAFRA Gardenia Blossom, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Gardenia Blossom by JAFRA. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Gardenia Blossom by JAFRA αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

La Perla Creation Halloween Halloween Sun Victorio & Lucchino Carmen The Body Shop Tea Rose Perfume Oil The Different Company Rose Poivree L`Erbolario Tuberosa Charles Jourdan Tres Jourdan Acca Kappa Glicine Pacifica Waikiki Pikake Yardley Lily of the Valley Susan McCray Nightfall Sabon Aviv (Jasmine)