Σχεδιαστές » I-K » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Jafra Blends Blackberry, Juniper & Magnolia JAFRA για γυναίκες

Jafra Blends Blackberry, Juniper & Magnolia JAFRA για γυναίκες

Jafra Blends Blackberry, Juniper & Magnolia από JAFRA είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Jafra Blends Blackberry, Juniper & Magnolia κυκλοφόρησε το έτος 2015. Το άρωμα περιέχει Βατόμουρο, άρκευθος και μανόλια.

Βατόμουρο άρκευθος μανόλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jafra Blends Blackberry, Juniper & Magnolia by JAFRA.

Jafra Blends Blackberry, Juniper & Magnolia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με JAFRA Jafra Blends Blackberry, Juniper & Magnolia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με JAFRA Jafra Blends Blackberry, Juniper & Magnolia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jafra Blends Blackberry, Juniper & Magnolia by JAFRA. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jafra Blends Blackberry, Juniper & Magnolia by JAFRA αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cacharel Amor Amor Sunshine Gianfranco Ferre Ferre Rose Diamond Limited Edition Memo Paris Inlé Fragonard Belle de Soleil Bath and Body Works Sweet Pea Morgane le Fay Yellow Chipie Chipie Melange Perfume Roll-On Perfume No. 14 Cacharel Amor Amor Delight Love Passport Piece of Peace Alta Moda Dreams Lulu Castagnette Lady Castagnette