Σχεδιαστές » I-K » Λουλουδενιο « Ομάδες

Jafra Blends Sea Salt & Rose Petals JAFRA για γυναίκες

Jafra Blends Sea Salt & Rose Petals JAFRA για γυναίκες

Jafra Blends Sea Salt & Rose Petals από JAFRA είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Jafra Blends Sea Salt & Rose Petals κυκλοφόρησε το έτος 2015. Η νότα κορυφής είναι νότες πρασίνου; η μεσαία νότα είναι τριαντάφυλλο; η νότα της βάσης είναι νότες ξύλων.

νότες πρασίνου

τριαντάφυλλο

νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jafra Blends Sea Salt & Rose Petals by JAFRA.

Jafra Blends Sea Salt & Rose Petals Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με JAFRA Jafra Blends Sea Salt & Rose Petals fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με JAFRA Jafra Blends Sea Salt & Rose Petals, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jafra Blends Sea Salt & Rose Petals by JAFRA. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jafra Blends Sea Salt & Rose Petals by JAFRA αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Annick Goutal Neroli Anna Sui Dolly Girl On The Beach Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer 2008 La Collina Toscana La Collina Toscana Oblivion Absinth Opus Oils Island Girl: Island (Hawaiian) Masaki Matsushima mat; metal JoAnne Bassett Le Voyage Betty Barclay Pure Style Jennifer Aniston Lolavie Gabriela Sabatini Magnetic Profumi di Pantelleria Tanit Issey Miyake L’Eau d’Issey Noir Absolu