Σχεδιαστές » I-K » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Jafra Blends Violet & Pomegranate JAFRA για γυναίκες

Jafra Blends Violet & Pomegranate JAFRA για γυναίκες

Jafra Blends Violet & Pomegranate από JAFRA είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Jafra Blends Violet & Pomegranate κυκλοφόρησε το έτος 2015. Η νότα κορυφής είναι ρόδι; η μεσαία νότα είναι Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και σανδαλόξυλο.

ρόδι

Βιολέτα

Κεχριμπάρι σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jafra Blends Violet & Pomegranate by JAFRA.

Jafra Blends Violet & Pomegranate Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με JAFRA Jafra Blends Violet & Pomegranate fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με JAFRA Jafra Blends Violet & Pomegranate, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jafra Blends Violet & Pomegranate by JAFRA. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jafra Blends Violet & Pomegranate by JAFRA αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Clinique Clinique Happy in Bloom Hugo Boss Boss Woman Courreges Courreges 2020 Betty Barclay Smaragd Avon Island Vibe Bath and Body Works Sweet Pea Fresh Strawberry Flowers Luciano Soprani DSoir O Boticario Glamour Victoria`s Secret Love Rocks Krizia Fiori di Krizia Benetton Benetton Giallo Woman